Dorost doma také vysoko prohrál !!!

24.05.2009 19:00

Ve 26. kole KPD se naši dorostenci představili v domácím prostředí kde přivítali silný tým Spartaku Chodov. Do utkání jsme vstoupili aktivně a soupeřem byli více než vyrovnaným soupeřem. Bohužel jen do 20. minuty kdy jsme inkasovali první branku přímo z rohového kopu. Do poločasu jsme inkasovali ještě čtyřikrát a do šaten tak odcházeli se sklopenýma hlavama a s výsledkem 0:5! Do druhého poločasu jsme vstoupili s dvěma cíli. Neinkasovat moc gólů a nenechat se zbytečně vyloučit, protože Chodov hrál první půli velmi tvrdě a došlo i na strkanici mezi oběma mužstvy, ale sudí Štěrba M. tvrdé zákroky hostů neoceňoval žlutými kartami a tak si hosté dovolovali více a více. To vyvrcholilo v 75. minutě kdy za rozhodnutého stavu 0:7 z pohledu "Lokády" centrovaný balon za obranu hostů zastavil hostující hráč ve výskoku úmyslnou hrou rukou za což podle pravidel následuje jediné! Červená karta! Ovšem opět zaúřadoval sudí Štěrba M. a rozvášnil tak celý domácí tým včetně přítomných diváků! Hostujícímu obránci ukázal nepochopitelně jen žlutou kartu! Do diskuze se sudím se ihned dostal domácí kapitán Psohlavec, který oprávněně žádal vyloučení hostujícího hráče a nakonec i domácí kapitán byl oceněn žlutou kartou. Po tomto nechápavém rozhodnutí rozhodčího se pokračovalo v rozhodnutém utkání. V závěru zápasu ještě napřáhl ke krásné střele ze třiceti metrů domácí Psohlavec, ale jeho střela pouze orazítkovala břevno hostující branky a tak se domácím nepodařilo v tomto utkání ani jednou skórovat. A tak po pěti utkáních v řadě, kdy Lokomotiva bodovala, přišlo kruté vystřízlivění, největší porážka jarní části 0:8 !!! V příštím kole zajíždějí naši hráči k mistrovskému utkání do Lomnice! Utkání 27. kola je na programu v sobotu 30. 5. 2009 od 10:00 na hřišti v Lomnici!

26. kolo:   24. 5. 2009   17:00

Lokomotiva K. Vary - Spartak Chodov   0:8  (0:5)

ŽK: Till, Psohlavec

Loko K. Vary: Svoboda - Psohlavec, Dojáček, Pěkný, Jelínek - Malý, Petrák (Klich), Till, Bitman (Rolenc) - Kamarádek (Matějček), Perina.