Dorost po výborném výkonu bere bod: Loko - Chodov 3:3 !!!

01.09.2009 20:00

Ve vloženém (úředně) 1. kole se naši dorostenci představili na domácí půdě, kde přivítali aspiranta na postup Spartak Chodov. Jak již upozorňoval trenér Psohlavec, že do dnešního utkání musejí přijít změny také tak učinil. Jednoho z nejzkušenějších hráčů dorostu Lokomotivy Jakuba Klicha jmenoval novým kapitánem mužstva a navíc ho přesunul na post stopera! A to týmu svědčilo. Dorost "Lokády" se do utkání pustil s obrovskou vervou a bylo hodně vidět, že chce odčinit "propadák" z minulého kola. Než se tým Chodova rozkoukal "Lokáda" respektivě Jan Žampach poslal domácí do dvoubrankového vedení. Spartakovci ovšem do poločasu dvougólové manko dohnali a ve druhém poločase se dokonce ujali vedení. Fotbaovost na straně hostů byla patrná. Domácí, ale bojovali jako lvi a snaha se jim vyplatila. Vyrovnávací branka z kopačky Daniela Periny jim byla velkou odměnou. Utkání nakonec skončilo remízou 3:3.

Lokomotiva K. Vary - Spartak Chodov   3:3   (2:2)

Branky: Žampach 2, Perina.

ŽK: Klich,

ČK: Klich