Dorost se postaral o senzaci kola: Vyprovodil ze svého hřiště Buldoky !!!

07.06.2009 20:00

Ve 28. kole KPD se na hřišti karlovarské Lokomotivy odehrálo derby dvou nesmiřitelných soupeřů. Lokomotiva K. Vary přivítala tým FC Buldoci K. Vary "B", kteří byli opět posíleni o několik hráčů divizního "A" týmu a tím pádem i velkým favoritem tohoto utkání. Hosté se prezentovali kombinační hrou, ale na tvrdé a bojující "Lokoťáky" to neplatilo. Po několika šancích na obou stranách se jako první ke skórování dostali domácí. Po průniku Daniela Periny do pokutového území, kde byl zastaven nedovoleně, zahrávala domácí "Lokáda" pokutový kop. Ten s přehledem proměnil domácí kapitán Jan Psohlavec a domácí vedli 1:0. O několik minut později se domácí začali radovat znova. To když Venca  Petrák dotlačil svůj pokus za záda hostujícího brankáře a Lokomotiva vedla senzačně, ale zaslouženě 2:0. Za tohoto stavu se také odcházelo do šaten. Do druhého poločasu domácí vstoupili s jasnou taktikou. Hrát ze zajištěné obrany a pokus se o nějaký brejk do otevřené obrany hostů, kteří do druhé pětačtyřicetiminutovky vstoupili s opačným cílem. Co nejdříve branku vstřelit. Domácí výborně bránili, vyčkávali a vyplatilo se. Po rychlém brejku našeho snajpra Daniela Periny se rozvlila síť za brankářem hostů a Lokomotiva vedla 3:0. Nakonec se hostům podařilo v 70. minutě snížit, když náš obránce vleže zahrál rukou a pokutový kop si také vyzkoušeli hosté, kteří ho proměnili a už pouze kosmeticky upravili konečný výsledek, který je samozřejmě překvapujícím, ale vzhledem k bojovnosti a nasazení našich borců naprosto zaslouženým. Po utkání domácí hráči vtipkovali, že tady prostě Buldoci nemohli vyhrát. A důvod? Naposledy tady vyhráli před čtyřmi roky! Od té doby tu jen jednou remizovali a podruhé v řadě prohráli !!! BRAVO, HOŠI LOKOŤÁCKÝ !!! V předposledním kole, zajíždějí naši hráči na stadion Unionu Cheb. Utkání 29. kola začíná v Chebu v sobotu 13. 6. 2009 ve 13:30. HOŠI, BOJUJTE JAKO DNES !!!

28. kolo:   7. 6. 2009   17:00

Lokomotiva K. Vary - FC Buldoci K. Vary "B"   3:1  (2:0)

Branky: Psohlavec, Petrák, Perina

ŽK: Bitman, Dojáček, Malý.

Loko K. Vary: Svoboda - Psohlavec, Malý, Pěkný, Jelínek - Dojáček, Petrák (Kamarádek), Till, Bitman - Perina, Klich.