Dorost si na rozloučenou zastřílel !!!

21.06.2009 20:00

V posledním 30. kole KPD se naši dorostenci loučili v domácím prostředí proti týmu FK Nejdek. Před tímto utkáním už bylo rozhodnuto o konečném postavení našeho mužstva v tomto ročníku a tak si jen hosté díky bodovému zisku mohli v tabulce polepšit v konečném umístění. Domácí tým vstoupil do tohoto utkání s jasným cílem: zahrát si fotbal, který by se mohl líbit divákům a po závěrečném hvizdu býti spokojeni za konečnou odvedenou práci v této sezoně. Hosté z Nejdku se prezentovali kvalitní hrou, ale branky vstříleli domácí borci. První branku vstřelil po krásné akci po trase Perina - Dojáček - Bitman posledně jmenovaný a "Lokáda" vedla 1:0. Po další akci domácích, kterou zakončil náš snajpr Perina to bylo 2:0. Do poločasu ještě upravil na 3:0 Michal Dojáček a bylo prakticky rozhodnuto o osudu utkání. Do druhého poločasu vstoupili aktivně hosté, kteří se ještě snažili utkání zdramatizovat, ale nepodařilo se. Domácí tým si vedení v klidném tempu hlídal a borcům narozených v roce 1990 se neúprostně krátil čas, který jim zbýval v této věkové dorostenecké kategorii. Domácí se prosadili střelecky jesště jednou a to podruhé v tomto utkání Patrik Bitman. "Lokáda" ještě ve druhém poločase nastřelila dvakrát tyč hostující branky, jinak se v tomto utkání neodehrálo nic vyjímečného co by stálo za zmínku. Snad jen to, a to už po několikáté, že se tímto utkáním loučili hráči narozeni v roce 1990. Jinak lze tuto sezonu rozdělit opravdu zcela zvlášť na podzim a jaro. Zatímco v podzimní části naši hráči získali pouhých 11 bodů a přezimovali na nelichotivém 14. místě, jarní část se vydařila. Nejen vylepšení na celkové a konečné 10. místo, ale hlavně bodový zisk v podobě 27 mistrovských bodů, udělal z našeho mužstva patý nejlepší tým jarní části. Škoda jen, že se nám takto nepodařilo zahrát i v podzimní části, jinak z toho mohlo být velmi úspěšné umístění. Hráčům a realizačnímu týmu přejeme jménem Lokomotivy K. Vary mnoho úspěchu v další sezoně, ať už v kategorii dorostu či hráčům, kteří v dorostu skončili v kategorii mužů. Krásné prázdniny a dovolenou, no a v srpnu to vypukne vše nanovo. Sprtu zdar, fotbalu zvlášť !!!

30. kolo:   21. 6. 2009   17:00

Lokomotiva K. Vary - FK Nejdek   4:0  (3:0)

Branky: Bitman 2, Perina, Dojáček

ŽK: Malý, Psohlavec, Till,

Loko K. Vary: Svoboda - Psohlavec, Malý, Pěkný, Jelínek - Dojáček, Petrák (Rolenc), Till, Bitman (Matějček) - Perina, Plomer (Klich).