Dorost v dohrávce vyhrál !!!

01.05.2009 15:00

V dohrávaném 16. kole, které se hrálo na státní svátek v pátek 1. 5., dorost přivítal tým FK Ostrov. Před tímto střetnutím jsme ztráceli na soupeře dva body. Po utkání, ve kterém jsme zvítězili, jsme soupeře předstihli! Úvod utkání patřil hostům z Ostrova, kteří nás přehrávali hlavně v záložní řadě, ale do nějaké výraznější šance je naši obránci nepustili a když už prošla nějaká střela tak ji s přehledem zneškodnil brankář Svoboda. Naši hráči ovšem uštědřili po více než 20 minutách hry hostům lekci z produktivity. První střela na branku - 1:0. Po dlouhém centru Psohlavce si míč zpracoval návrátilec do týmu Lukáš Till, ovšem balon mu odskočil, ale ten se odrazil ke Kamarádkovi a ten rozvlnil síť za brankářem hostů. Za několik minut opět udeřili domácí. Druhá střela na branku, rovná se 2:0. Tomu se dámy a pánové říká lekce z produktivity! Hosté se snažili přelstít domácí obranu, ale stoper Psohlavec nakopl balon na hostující polovinu,tam se ho zmocnil Perina a po zakončení se mohl začít s celým týmem a fanoušky radovat - 2:0. Ještě do poločasu se po akcích "Lokády" dostal dvakrát do zakončení Perina, ale hostující brankář jej na poprvé výborně vychytal a vyrazil míč na roh a při druhé střele hosty zachránilo břevno. První poločas skončil tedy 2:0. Ve druhém se naši hráči snažili vyrážet ze zabezpečené obrany do protiútoků. Jeden z nich vyšel domácím na jedničku. Kamarádek přelstil u velkého vápna tři protihráče, předal míč Perinovi a ten nekompromisně zakončil 3:0. Tento výsledek si domácí borci pohlídali a zvítězili. Připsali si tak tři body a dostali se před svého dnešního soupeře na 13. místo průběžné tabulky. Už tuto neděli zamíří naši hráči k těžkému utkání do Horního Slavkova.

dohrávka: 16. kolo   1. 5. 2009   10:00

Lokomotiva K. Vary - FK Ostrov   3:0  (2:0)

Branky: Perina 2, Kamarádek.

ŽK: Klich, Psohlavec, Till.

Loko K. Vary: Svoboda - Psohlavec, Pěkný, Petrák (Rolenc), Jelínek - Dojáček, Till, Klich (Plomer), Bitman (Rytíř)- Perina, Kamarádek (Matějček).