Dorost veze bod z Chebu !!!

13.06.2009 17:00

Ve 29. kole KPD se naši dorostenci představili na stadionu Lokomotivy. Nejde ovšem o náš domovský stadion, ale o exligový stadion Unionu Cheb. Domácí tým mohl počítat i s hráči, kteří hrají stabilně za "A" muže. Naopak našemu mužstvu scházeli ze základní sestavy Till a Kamarádek. Do utkání vstoupili naši hráči velmi nebojácně, povzbuzeni o skalp svého největšího rivala Buldoků v minulém domácím kole. Po vzájemném oťukávání se k největší šanci našeho mužstva dostal Daniel Perina. Po zmatku ve velkém vápně byl velmi blízko k vstřelení branky, ale na nerovném terénu netrefil balon ideálně a střela skončila jen velmi těsně vedle domácí branky. Poté se ke slovu dostávali domácí. Ti měli častěji balon na svých kopačkách a kombináční hrou přehrávali naše hráče, ale když už domácí překonali naši obranu nepřekonali našeho brankáře Svobodu, který opět svými výbornými zákroky podržel náš tým. Poločas pro nás skončil zaslouženou remízou, když si šance vypracovali oba týmy. Ve druhém poločase už nás ovšem domácí tým přehrával čím dál častěji, ale pro tento duel mu nebylo souzeno skórovat. Opět svýmy výbornými zákroky držel náš tým Svoboda. A když nedokázal ani jeden tým za devadesát minut hry rozvlnit síť skončilo utkání bezbrankovou remízou. Opět v tomto utkání předvedli naši borci velmi bojovný výkon a za svůj výkon si odvážejí z Chebu velmi cenný bod! Ve 30. kole, které je posledním tohoto soutěžního ročníku, se představí naši borci na domácím stadionu na Růžovém Vrchu. V neděli 21. 6. 2009 od 17:00 přivítají tým FK Nejdek. Toto utkání bude vůbec posledním v dorostencké kategorii pro naše hráře, kteří jsou narozeni v roce 1990 (Kamarádek, Malý, Pěkný, Petrák, Plomer, Psohlavec, Rolenc, Till). Přijďte se rozloučit nejen s tímto soutěžním ročníkem, ale především již s uvedenými hráči, které uvidíte naposledy v jejich kariéře v dresu dorostu karlovarské Lokomotivy!

29. kolo:   13. 6. 2009   13:30

FK Union Cheb - Lokomotiva K. Vary   0:0

Loko K. Vary: Svoboda - Psohlavec, Malý, Pěkný, Jelínek - Dojáček, Petrák, Perina, Bitman (Matějček) - Klich, Plomer (Rytíř).