Dorost veze tři body z derby !!!

16.05.2009 15:00

Ve 25. kole KDP bylo na programu karlovarské derby. Naši dorostenci zajížděli do Nové Role. Před tímto střetnutím měli na svém kontě oba týmy shodně 25bodů. Naši dorostenci určitě chtěli napravit reputaci ze zpackaného závěru čtvrtečního utkání proti M. Lázním. Do utkání vstoupila "Lokáda" mnohem aktivněji než domácí. Hned v první minutě se řítil sám na brankáře Nové Role Michal Dojáček, ale nezakončil podle svých představ a brankář jeho šanci zneškodnil. O několik minut později se už ovšem hráči Lokomotivy radovali. Za velkým vápnem si zpracoval balon Lukáš Till a svým prvním gólem v tomto ročníku otevřel skóre utkání - 0:1. Domácí tým se vůbec nedostával k nějakému vážnějšímu ohrožení hostující branky. Hosté tedy udeřili podruhé. Po krásné kombinaci na jeden dotek ve středu hřiště, se k zakončení dostal Daniel Perina, ale jeho střela se sotva dostala k domácímu brankáři. Když se většina hráčů otáčela zpět, že domácí brankář míč v pohodě zastaví a vykopne zpět do hry začali se hráči "Lokády" radovat ze vstřelení branky a domácí brankář se musel červenat - 0:2 z domácího pohledu. Do konce prvního poločasu se už nic vyjímečného nestalo a tak Lokomotiva vedla v poločase nad Novou Rolí 2:0. Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí. Do vyložených šancí se nedostávali, ale branku Svobody ohrožovali nebezpečnými přímímy kopy. Po třech standartních situacích, které brankář Svoboda s přehledem zlikvidoval se hrál průměrný fotbal a hosté si takticky hlídali svůj dvoubrankový náskok. Po několika vystřídáních v našem týmu jsme si vypracovali ještě několik vyložených šancí jako např. střídající Jakub Klich který se výborně prodral až před domácího brankáře, který ho zastavil faulem, ale Klich střet ustál a chtěl balon zasunout do prázdné branky, ovšem po třech metrech neudržel balanc a skončil na travníku. Hosté náskok v poklidu uhlídali a připsali si tak na své konto další mistrovské body, už popáté v řadě !!! V příštím kole se představí naši hráči v domácím prostředí. V rámci 26. kola přivítají na svém hřišti aktuálně druhý tým tabulky Spartak Chodov. Přijďte povzbudit naše hráč v neděli 24. 5. 2009 od 17:00 !!!

25. kolo:   16. 5. 2009   10:00

FK Nová Role - Lokomotiva K. Vary   0:2  (0:2)

Branky: Till, Perina

ŽK: Klich

Loko K. Vary: Svoboda - Psohlavec, Malý, Pěkný, Jelínek - Dojáček (Rytíř), Petrák (Rolenc), Till, Bitman - Kamarádek (Klich), Perina.